اجاره تجهیزات پزشکی

در بسیاری ازموارد برای بیماران بستری در منزل و یا در بیمارستان نیاز به دستگاهها و تجهیزاتی است که با حفظ سلامتی و یا حیات بیمار در ارتباط مستقیم می باشند .

در اکثر بیمارستان ها این تجهیزات موجود است اما در عین حال هستند مراکزی که به دلیل کمبود بودجه و امکانات قادر به تهیه برخی از این تجهیزات نیستند.

در بیمارانی که از ابتدا و یا برای ادامه درمان و برای دوری از فضای عفونی بیمارستان ها در منزل بستری میشوند مانند بیماران آی .سی.یو ، بیماران تحرکی ، بیماران روحی ، بیمارانی که به تنفس مصنوعی نیاز دارند و از این قبیل بیماران  تجهیزاتی نیاز است که متاسفانه بدلیل وارداتی بودن و تحریم ها و همچنین نرخ دلار  دارای قیمت های سرسام آور هستند.

مرکز خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با توجه به ارتباطات و شرکت های متعدد طرف قرارداد این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بدون نیاز به خرید این تجهیزات ، در مدت زمانی که ممدجو سلامت خود را باز می یابد ، تجهیزات مورد نیاز خود را  بصورت استیجاری به مالکیت خود درآورید.

بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.

برای اخذ این خدمات بصورت شبانه روزی از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

راه های ارتباطی :

ایمیل: Alphamediccenter@gmail.com

آدرس : تهران – جمالزاده شمالی

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سال 1383

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.