صدور گواهی فوت
همان طور که می­ دانیم بعد از مرگ شناسنامه افراد باطل شده و وفات آنها توسط سازمان ثبت احوال ثبت می گردد که کلیه مراحل قانونی انتقال ارثیه متوفی به وراث منوط به ثبت وفات در اداره ثبت احوال است. به همین منظور صدور گواهی فوت بسیار لازم و اساسی است.
در واقع گواهی نامه یا سند فوت، سندی رسمی است که توسط پزشک صادر و وفات فرد در آن ثبت می شود. اگر شخصی در منزل فوت کند، پزشک می تواند بعد از بررسی کامل و تأیید عدم قتل و یا خودکشی، گواهی فوت صادر کند. در صورتی که در مراحل کفن و دفن شخص متوفی، شواهدی مبنی بر عدم مرگ طبیعی مشاهده شود، جسد به پزشکی قانونی ارجاع داده می شود و این سازمان موظف به تعیین تکلیف و صدور اجازه دفن خواهد شد.
حضور در مراکز معتبر برای صدور گواهی فوت، صرف هزینه، انرژی و وقت بسیاری را می طلبد. هم چنین برای پرهیز از کاغذ بازی های متداول اداری و سردرگمی، تیم آلفاطب در کنار شماست تا شاید غم از دست دادن عزیزتان را برای شما آسان تر کرده باشد و شما هیچ نگرانی و دغدغه ای برای روند اداری و صدور گواهی فوت نداشته باشید. برای این منظور کافیست با مرکز آلفاطب تمماس بگیرید و وضعیت فرد متوفی را ثبت کنید. این مرکز در سریع ترین زمان ممکن با اعزام پزشک متخصص و مجرب ِدارای مجوز صدور گواهی فوت در کنار بازماندگان است تا با توجه به وضعیت نامساعد روحی  خود بتوانند به راحتی مراحل قانونی مرگ عزیز خود را انجام دهند.
از طریق شماره های مرکز و یا ثبت فرم رزرو خدمات به صورت آنلاین درخواست خود را با ما درمیان بگذارید.
آلفاطب کلینیکی کامل در خانه تو

راه های ارتباطی :

ایمیل: Alphamediccenter@gmail.com

آدرس : تهران – جمالزاده شمالی

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سال 1383

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.