مشاور و روانشناس

روان شناسی علم مطالعه فرآیندهای ذهنی و پیچیده انسانی است که می تواند در جهت هرچه صحیح تر و سالم تر زندگی کردن افراد با توجه به پروتکل های مشخصی اعم از تشخیص، پیشگیری و درمان مؤثر باشد.

مشاوره یکی از اصلی ترین و متداول ترین راهکارها، روش­ های تشخیص  و درمان بیماری های روحی، مشکلات اجتماعی و اخلاقی افراد است.
​​​​​​​
دانستن این نکته خالی از لطف نیست که روان شناسان، روان پزشکان و مشاوران به انسان ها چگونه زیستن را نمی آموزند، بلکه ابزاری را به افراد می دهند تا به وسیله آن تغییرات فردی  و سبک زندگی خود ایجاد نمایند.
امروزه در بیشتر کلان شهرها حضور در مراکز درمانی به دلیل ترافیک با صرف زمان و علاوه بر آن هزینه زیاد مراکز درمانی  همراه است. هم چنین افراد مسن، کم توان و ناتوان برای مراجعه حضوری به مراکز درمانی با مشکلات بسیاری روبرو هستند. به همین منظور شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب  با گردآوری مجموعه ای از حاذق ترین و مجرب ترین پزشکان و کارشناسان ارشد رشته های بالینی، تربیتی، شخصیت شناسی، روان سنجی، بهداشت وسلامت روان، کودکان استثنائی، اعتیاد، کودکان اوتیسم هم چنین مشاوران متخصص در زمینه های مشاوره قبل و بعداز ازدواج، سکس تراپی، اعتیاد، افسردگی، اضطراب و استرس، بیش فعالی، عدم تمرکز، گروهی و فردی و…. این امکان را برای شما عزیران فراهم کرده است  تا این خدمات را در منزل یا محل کار با کمترین دغدغه و صرف هزینه کمتر نسبت به مراکز درمانی به راحتی دریافت نمایید.
این مرکز با اعزام پزشک یا کارشناس متخصص و مجرب در سریع ترین زمان ممکن، روند درمان را آغاز می کند و در صورت نیاز اقدام به ارائه جلسات و خدمات مربوطه خواهد کرد. برای این امر کافیست با شماره های مرکز آلفا طب تماس بگیرید یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر، خدمت مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی شرح دهید و درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

آلفاطب کلینیکی کامل در خانه تو​​​​​​​

راه های ارتباطی :

ایمیل: Alphamediccenter@gmail.com

آدرس : تهران – جمالزاده شمالی

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سال 1383

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.