02122371371
09124885082

نصب سوند
سوند ادراری : سوند وسیله ای درمانی و پزشکی است و زمانی که امکان خروج ادرار از کلیه ها و مثانه به طور طبیعی وجود نداشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.
سوندهای ادراری با توجه به زمان استفاده به دو دسته تقسیم می شوند:
دائمی و یکبار مصرف
معمولا سوند دائمی برای مردانی که دچار سرطان پروستات هستند و سوند یکبار مصرف برای افرادی که  به بی اختیاری یا تکرر ادرار مبتلا هستند و یا در اثر کم کاری کلیوی و مثانه، عفونت و سوزش ادراری دارند تجویز می شود.
برای دسته اول توصیه می شود حتما نصب سوند توسط پزشک اورولوژ و یا مشاور نفرو انجام شود و  برای دسته دوم نیز بهتر است توسط کارشناسان پرستاری با مدرک آکادمیک صورت پذیرد.
سوند ادراری باید هر 14 روز یک بار تعویض شود، اما اگر بیمار دچار سوزش و دردهای مکرر  باشد این بازه زمانی به 12 روز کاهش پیدا می کند.
اگر هرکدام از عزیزان و یا اطرافیانتان به هر دلیلی نیاز به سونداژ و نصب سوند دارند، نیازی نیست به مراکز درمانی و کلینک ها مراجعه کنید. مرکز آلفاطب با اعزام پرستاران دوره دیده و مجرب و با تخصص و مهارت زیاد در این حوزه اقدام به نصب سوند برای عزیزانتان می کنند. بنابراین به خصوص در این روزهای کرونایی بهترین گزینه برای دورماندن از ابتلا به ویروس کرونا و هم چنین اتلاف وقت، استفاده از خدمات پزشکی و درمانی در منزل آلفاطب است تا حتی با هزینه ای کمتر از مراکز درمانی و خاطری آسوده و کم ترین دغدغه این خدمت را با بیشترین کیفیت دریافت کنید.
از طریق تماس با شماره های مرکز و یا ثبت فرم رزرو آنلاین در سایت حاضر، درخواست خود را با کارشناسان آلفاطب درمیان بگذارید.
آلفاطب کلینکی کامل در خانه تو

راه های ارتباطی :

ایمیل: Alphamediccenter@gmail.com

آدرس : تهران – جمالزاده شمالی

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سال 1383

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.