ویزیت پزشک عمومی و متخصص

هنگامی که شما بیمار هستید و یا علائمی مبنی بر وجود مشکل در سلامتی شما بروز می کند ، اولین و اصلی ترین اقدام در جهت رفع معضل و درمان بیماری مراجعه به پزشک و تشریح علائم برای او و اجتناب از خوددرمانی و مصرف دارو بصورت سرخود است.

مرکز خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب با 15 سال سابقه درخشان در حوزه درمان مجموعه ای  از پزشکان عمومی و متخصص  حاذق ، مجرب و دانش آموخته از معتبر ترین دانشگاه های داخلی وخارجی  در زمینه های مختلف را برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات این حوزه به شما هموطنان گرامی را گردآوری کرده است.

با توجه به این که حضور در مراکز درمانی و مطب پزشکان در عموم کلانشهر ها بدلیل ترافیک و صرف بیهوده ی وقت بسیار پرهزینه خواهد بود و همچنین حضور افراد مسن یا ناتوان در بسیاری از این مراکز که بعضاً امکان رفت و آمد برای افراد معلول و کم توان را ندارند ، با مشکل بسیار همراه است ، شرکت خدمات پزشکی و درمانی آلفا طب این امکان را برای شما مراجعین گرامی فراهم کرده تا این خدمات را در منزل یا محل کار خود دریافت نمایید.

بدین منظور کافیست با مرکز آلفا طب تماس گرفته و با شرح خدمات مورد نیاز و وضعیت فرد بیمار یا متقاضی در خواست خود را ثبت نمایید.

برای اخذ این خدمات از طریق تماس با شماره های مرکز و یا با ثبت فرم رزرو خدمات بصورت آنلاین در سایت حاضر درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

راه های ارتباطی :

ایمیل: Alphamediccenter@gmail.com

آدرس : تهران – جمالزاده شمالی

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از سال 1383

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید.